Martin (Škopek) Jiří (Praha 1915-1962 Praha)
Irisy, signováno a datováno vpravo nahoře Martin 52, olej/plátno, 73,5 x 77,5 cm, restaurováno, lehce poškozený rám (Šm)
10.03.2018 - 14:00
CZK 150.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 100.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |
Položky z jiných aukcí
- Brosche aus Silber mit Rosendekor, Adolf Mayer, Frankfurt am Main, um 1900/15
- Diamant Brosche
- Großer Glassturz mit Hl. Anna Selbdritt, erste Hälfte 19. Jh.,
- LKW "VW Caddy Kastenwagen 2,0TDI 4motion",